• Türkiye'nin ilk ve tek Ankastre Merkezi

  Dünyadaki gelişmeleri izleyerek ankastre konusunda uzmanlaşan Artinox, ankastre sektöründe mağazacılık anlayışına getirdiği yenilikler ve müşterilerine maksimum konfor sağlamak üzere düşünülen farklı konseptiyle Türkiye'de ankastre mağazacılığının öncü ve lideri olmanın gururunu yaşıyor.

 • Dünyanın lider ankastre markaları bir arada...

  Birbiriyle ekran ya da kağıt üzerinde değil, görerek ve dokunarak kıyaslayabileceğiniz zengin marka ve ürün yelpazesi, iki katlı ve 500m2 alana sahip Artinox Center'da sizleri bekliyor.

  Siemens, Whirlpool, Teka, Hotpoint, Franke, Vestel Ankastre, General Electric gibi 20yi aşkın markanın yüksek teknoloji ürünleri, en son ankastre modelleriyle Türkiye'de ilk kez Artinox Center'da bir araya geliyor.

 • 600'ün üzerinde ürün çeşidi burada.

  Artinox'ta yüzlerce ürün arasında projeniz için dokunarak inceleyebileceğiniz, farklı tasarımda bir ankastre ürün mutlaka var; hem de alternatifleriyle birlikte...

  Artinox'un sunduğu marka ve ürün zenginliği ile birçok mağaza dolaşmak yerine, hem tüm markaları hem de markaların tüm ürünlerini bir arada görüp zaman kazanabilir, böylece kendinize ve ailenize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

 • Cafebarımızda alışverişin tadını çıkarın

  Artinox'ta yüzlerce ürün seçeneği arasında yorulduğunuzda, içecek ikramlarıyla alışverişinizin tadını çıkarmanız için hazırladığımız cafebarımızda dinlenebilirsiniz.

  Artinox'a geldiğiniz andan itibaren konforunuz en küçük ayrıntısına kadar düşünülür. Vale ve otopark hizmetimizle hizmette sınırları yükseltiyoruz.

 • Uzman personel desteği

  Tüm markalar konusunda geniş bilgi sahibi olan, müşterinin memnuniyeti odaklı çalışan, eğitimli ve uzman personelimiz, gerçek ihtiyaçlarınızı saptamanızda, sizin için en doğru ürünü seçmenizde yardımcı olur.

  Artinox, güven anlayışına dayalı müşteri memnuniyeti odaklı hizmet felsefesinin sonucu olarak, satış anında olduğu gibi satış sonrasında da aynı ilgi ile ürününüz hakkındaki tüm sorunlarınızda yanınızda...

Artinox Center Türkiye'nin Ankastre Merkezi

Yetkili Satıcısı olduğumuz markalardan bazıları.

 • Siemens
 • Teka
 • Electrolux
 • Franke
 • Hotpoint
 • Silverline
 • Liebherr
 • Maytag
 • Elica
 • Dominox
 • Vestel
 • Whirlpool
 • Simfer

ARTINOX ANKASTRE MERKEZİ

DÜNYANIN LİDER ANKASTRE MARKALARINI BİRARADA GÖRÜN ZAMAN KAZANIN!

Türkiye'nin ilk ve tek, Avrupa standartlarının üzerinde ankastre merkezi.

Aradığınız ankastre cihazlarını; alışveriş keyfini maksimumda yaşayacağınız, tüm ankastre ürünleri, marka, model zenginliği içinde bulabileceğiniz, uzman ve profesyonel personellerimiz ile ürünler hakkında her soruya detaylı yanıt alabileceğiniz, çağdaş mutfakların vazgeçilmez tamamlayıcıları olan ve dünyanın önde gelen markaları, Siemens, Electrolux, Teka, General Electric, Hotpoint Ariston, Silverline, Vestel, AEG Electrolux, Hoover, Dominox, Zanussi, Bosch, Franke ve Whirlpool’un; ankastre mutfak cihazları ve solo beyaz eşya ürünleri; ankastre fırın, mikrodalga, bulaşık makinası, ocak, buzdolabı, şarap dolabı, davlumbaz, çamaşır makinesi, evye ve armatürlerin 600 den fazla ürününü sergilediğimiz Artinox Ankastre Merkezimizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mağaza satışında verdiğimiz hizmet anlayışını online satışta da gerçekleştiren Artinox Center, www.ankastreal.com web sitesinden de markalar ve ürünler arasında filtreleme yaparak, gerçek ihtiyacınızı belirlemenizi ve doğru ürünü en ekonomik fiyat ve ödeme seçenekleri ile almanızı sağlamaktayız. Beğendiniz bir ürünün tamamlayıcı olan diğer ürünlerini, aksesuarlarını görebileceğiniz gibi, aynı zamanda mağazamızda uyguladığımız tüm kampanyaları da Türkiye’nin neresinde olursanız olun online satış sitemizden güvenle alma imkanına sahipsiniz.

Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek dünyadaki lider ankastre markalarını online satışla birlikte, Bağdat Caddesi Kızıltoprak'ta 500 metrekarelik 2 katlı geniş showroom’unda sergilemeye başlamış, 2012 Kasımından itibaren de Y.Dudullu Nato Yolu cad. Ekin sokaktaki 600 metrekarelik 3 katlı yeni binasına taşıyarak aynı kaliteyi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Özellikle Avrupa’daki emsallerimizden bile daha ileri sunum ve hizmet anlayışımız, teknik donanımlı personelimiz, müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlayarak; tasarım, özellik ve fiyat alternatiflerini bir arada sunarak hem zaman hem de bütçenize kazandırıyoruz...

Artinox Center olarak; ankastre cihazların gerek fonksiyonel özellikleri gerekse kendi içlerindeki harmoniyi göz önüne alarak ve aile mantığı ile birleştirerek mutfaklarda bugüne dek sadece mutfak mobilyaları ile sağlanmaya çalışılan uyumu ilk kez, yüksek teknoloji ürünü ve dünyanın önde gelen ankastre markaları ile buluşturarak yakalanabilmesini sağlamaktayız.

Misafirlerimize, nefis kahve kokan özel cafe-barımızda sıcacık kahve sohbetleri ve tüm markaların özelliklerini bilen müşteri memnuniyeti odaklı, deneyimli personelimiz eşliğinde en kaliteli hizmeti ve en fazla çeşidi sunmayı ilke edinmiş olan Artinox Center, düzenlediği kampanyalarıyla, çok uygun ödeme koşul ve alternatifleriyle kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sahip olmanız için hizmet vermektedir. Özel otoparkımız ile trafik ve park sorunu yaşamadan, güvenle hak ettiğiniz alışverişin keyfini yaşacaksınız.